Про нас

Сучасний, а не модний. Шикарний, а не ексцентричний.

"Гарант-Сервіс". Хранитель традицій гостинності з 17-річною історією.

 

 

 

"Гарант-Сервіс" - класичний кейтеринговий сервіс високого класу, що організовує кейтеринг для корпоративних та приватних подій - від масштабного прийому до невеликого родинного свята.

Наша пристрасть до кейтерингу розповсюджується на меню, яке ми розробляємо, кулінарні тренди, що ми відмічаємо, та сервіси обслуговування, які ми пропонуємо.

 

Слідуючи безперервному 17-річному марафону, ми не лишаємо поза увагою світові кулінарні тенденції та іновації. Сьогодні наші шеф-кухарі експерементують на межі традиційності та іноваційності, популярних смаків та світових сенсацій, переплетаючи класику зі свіжими техніками та ароматами.

Ми створюємо страви, або ціле меню, надихаючись вашими улюбленими інгредієнтами, вашим власним стилем та концепцією події.

 

До нашої команди входить спеціальний штат, який спеціалізується на проведенні дипломатичних візитів із врахуванням спеціальних міжнародних стандартів.

Їхній глобальний досвід, знання, а також увага до дрібниць дарують беззаперечну впевненість в найвищому рівні організації події.

 

 

 


Виключні офіційні візити, конференції, презентації, гала-вечері та корпоративи.

Емоційні приватні події - елегантні весілля, ювілеї, дні народження та хрестини.

В найкращих традиціях гостинності та сервісу.