Історія

З моменту свого заснування у серпні 2000 року "Гарант-Сервіс" став незмінним учасником офіціальних, сімейних та дружніх соціальних подій - традицією, що дійшла до сьогодення. 

 

Заснований з метою кейтерингового обслуговування офіційних делегацій, представницьких  заходів за участю вищих посадових державних осіб,  вже багато років "Гарант-сервіс" поширює свій професійний та творчий досвід на проведення подій будь-якого масштабу: від невеличких сімейних свят до глобальних міжнародних подій. 

 

   
       
 

Більш, ніж 17 років ми досліджуємо мистецтво кулінарії та кейтерингу: з усім розмахом і складністю, системністю та творчим підходом, класичними та іноваційними стравами. Та, звичайно, безумовною гостинністю та сервісом. 

 

З часів своєї появи і до сьогодні нашою місією є покращення внутрішніх та зовнішніх стандартів кейтерингового обслуговування, піклування про гастрономічні потреби своїх гостей та дарування їм натхнення та смакових емоцій.

 

 

 

 

 

Страви національної та європейської кухні ми прикрашаємо спадщинами передового досвіду та незрівнянним кулінарним талантом.  

 

До нашого складу входять два приміщення, розташовані на вул. Банковій 11 та вул. Михайла Грушевського, 20/1, кожне з яких має декілька містких залів та оперує власною виробничою структурою.

 

Це надає нам абсолютної впевненості в тому, що подія відбудеться на вищому рівні - із стравами, приготованими зі свіжих локальних продуктів, з кулінарним талантом наших шеф-кухарів.

 

Зберігаючи та вдосконалюючи  стандарти та культуру кейтерингу, ми робимо новий вклад до своєї та вашої кулінарної історії. 17 років. Кожного дня.